- Toate categoriile
- Administratie publica (320)
- Afaceri, Comert (2220)
- Agricultura (74)
- Arta, Cultura, Religie (1048)
- Auto, Moto, Velo (382)
- Banci, Finante, Asigurari (464)
- Constructii, Arhitectura, Design (429)
- Divertisment (973)
- Educatie (1694)
- Industrie (127)
- IT&C (1814)
- Legislatie, Juridic (95)
- Media (629)
- Monden, Lifestyle (974)
- ONG (674)
- Politica (79)
- Publicitate, Marketing, PR (729)
- Sanatate (642)
- Social (475)
- Sport (248)
- Tehnologie, Cercetare, Stiinta (184)
- Turism, Transporturi (312)
- Targuri, Expozitii (343)
- 13.711 comunicate
- 900 evenimente publicate
- 3.877 abonati
- 17.280.366 alerte trimise
PaginiAurii a desemnat câştigătorii concursului GOLDENBOX
Bucuresti - 22 mai 2010 Concursul GOLDENBOX desfăşurat în perioada 15 mai - 15 iunie 2010 s-a încheiat şi a fost publicată lista completă a câştigătorilor.
Prima etapă a fost în data de 16 iunie 2010: widgetul cu cele mai multe publicări a fost al lui Cabral Ibacka (cabral.ro), echipa sa fiind desemnată câştigătoare. Cabral a cedat locul său în excursia la World Expo 2010 Shanghai echipei sale, care a avut astfel două şanse de câştig.
Ieri, 21 iunie 2010 au avut avut loc extragerile premiilor, cu ajutorul serviciului www.random.org.
Premiile pentru echipa câştigătoare – cabral.ro:
Excursia de 6 zile în Shanghai la World Expo 2010 la Ziua Pavilionului Romaniei - Butnaru Andrei (deseneanimat.blogspot.com) şi Dragomir Daniel (krystyana84.blogspot.com).
O excursie la Londra la conferinţa Ad:tech - Pintilei Alex (aleku.ro) şi Ududec Maria-Viorica (iculici.blogspot.com).
Premiul de consolare: dintre toţi participanţii celorlalte 4 echipe a fost extrasă Gabriela Bucur (gabriellajoy.wordpress.com) care va intra în posesia unui gadget Amazon Kindle.
Tot ieri a fost publicat şi topul widgeturilor cu cele mai multe căutari, primii 5 primind un premiu de 300 euro net: Vali Petcu (zoso.ro) , Postolachi Dumitru (concursuri.biz), Paun Stefan (filmesubtitrate.info), Dutu Andrei (zambesc.com), Stancu Cristina Gabriela (shutupanddbsk.blogspot.com).
ÎI felicităm pe câştigători şi pe toţi participanţii la concurs. Filmările extragerilor pot fi vizualizate la adresa www.goldenbox.ro/concurs.
Prin dezvoltarea căsuţelor de căutare, Pagini Aurii vine în întâmpinarea nevoilor utilizatorilor de a aduce o căutare precisă de firme, produse şi servicii oriunde în mediul online.
Mulţumim partenerilor noştri în acest proiect MB Dragan şi Green Pixel.
Detalii concurs:
Pagini Aurii şi cinci dintre cei mai cunoscuţi bloggeri din România –Cabral Ibacka (cabral.ro ), Denisa Bârgău (denisuca.ro), Ionuţ Oprea (clickio.ro) , Constantin Cocioaba (eCostin.ro) , Cristian China-Birta (chinezu.ro) şi-au îndemnat susţinătorii prin intermediul siteurilor lor şi a reţelelor de social media să participe la concurs. Prin publicarea widgetului, deţinătorii de site-uri sau bloggeri au intrat în echipa aleasă.
www.goldenbox.ro
Tel: 021.20.20.915
Fax: 021.316.0182
Nume: Carmen Taracila
Carmen Taracila
Companie: Pagini Aurii
E-mail:
Website: www.paginiaurii.ro
-
01.06.2012 10:00Pe locuri, fiti gata........KINDERLAND la Galeria Real Cluj-Napoca! Anul acesta, Clujul va fi gazda celui mai vesel targ pentru copii si intreaga familie: KINDERLAND, o sarbatoare a celor mici. Evenimentul se adreseaza copiilor, viitoarelor mamici, parintilor si, de ce nu, chiar si bunicilor dornici sa-si surprinda in mod placut nepoteii. Vino deci in perioada 1-4 iunie 2012 la Galeria Real Cluj-Napoca si vei avea ocazia sa vezi cel mai mare targ de cadouri destinat zilei internationale a copilului. Informatii suplimentare: office@amg-tech.ro sau 0744 639441
-
01.06.2012 10:00Pe locuri, fiti gata........KINDERLAND la Galeria Real Cluj-Napoca!
-
05.06.2012 16:00Versus Project Brasov – furnizor autorizat de formare profesionala, va invita sa accesati pachetul special de formare compus din doua cursuri autorizate CNFPA: Formator si Manager Proiect! Prin aceasta oferta speciala, Versus Project se adreseaza personalului angajat din institutii publice, care beneficiaza de un minim de experienta in aceste domenii si de aceea propune un program de curs intensiv, bazat pe experienta cursantilor.
-
18.06.2012Programul de training al anului 2010 in Romania Un model contemporan de comunicare creat de Dr Taibi Kahler,?introdus in Romania de John Parr, MSc, si predat de Dragos Bucurenci Process Communication® este o teorie a personalitatii si un model contemporan de comunicare care te invata cum sa te faci ascultat si placut, nu doar auzit de ceilalti.
- Toate evenimentele






