- Toate categoriile
- Administratie publica (320)
- Afaceri, Comert (2222)
- Agricultura (74)
- Arta, Cultura, Religie (1048)
- Auto, Moto, Velo (382)
- Banci, Finante, Asigurari (464)
- Constructii, Arhitectura, Design (429)
- Divertisment (974)
- Educatie (1698)
- Industrie (128)
- IT&C (1815)
- Legislatie, Juridic (95)
- Media (630)
- Monden, Lifestyle (976)
- ONG (676)
- Politica (79)
- Publicitate, Marketing, PR (729)
- Sanatate (642)
- Social (475)
- Sport (248)
- Tehnologie, Cercetare, Stiinta (184)
- Turism, Transporturi (312)
- Targuri, Expozitii (344)
- 13.720 comunicate
- 902 evenimente publicate
- 3.878 abonati
- 17.280.366 alerte trimise
Realitatea TV, amendată pentru încălcarea dreptului la imagine al Elenei Udrea
Consiliul Naţional al Audiovizualului (CNA) a analizat, în şedinţa de marţi, emisiunea "Bursa pariurilor" din 7 martie, dar şi alte ediţii ale aceluiaşi program şi mai multe emisiuni de ştiri.
Potrivit CNA, în emisiunea "Bursa pariurilor" din 7 martie, moderatorul Radu Soviani a pus în dezbatere o legătură între Elena Udrea şi Dorin Cocoş, pe de o parte, şi Iulian Tudor, pe de altă parte, spunându-se despre acesta că este "mesagerul" unei scrisori prin care premierul Republicii Guineea a cerut premierului României urgentarea exportului motoarelor de la UCM Reşiţa. În legătură cu relaţia de afaceri, realizatorul emisiunii a indicat drept sursă Monitorul Oficial, iar pentru afirmaţia despre Iulian Iancu, a prezentat scrisoarea în cauză. Pe durata dezbaterii subiectului, în ediţia din 7 martie a fost afişat titlul "Axa Udrea-Cocoş-Guineea", dar şi alte variante ale "axei", în care apărea numele Udrea, asociat uneori cu numele Baaklini. În respectiva ediţie a emisiunii, Elena Udrea a avut o intervenţie telefonică de aproximativ zece minute. Subiectul a fost reluat şi în alte ediţii ale emisiunii "Bursa pariurilor", dar şi în emisiuni de ştiri.
Mai multe pe mediafax.ro
-
01.06.2012 10:00Pe locuri, fiti gata........KINDERLAND la Galeria Real Cluj-Napoca! Anul acesta, Clujul va fi gazda celui mai vesel targ pentru copii si intreaga familie: KINDERLAND, o sarbatoare a celor mici. Evenimentul se adreseaza copiilor, viitoarelor mamici, parintilor si, de ce nu, chiar si bunicilor dornici sa-si surprinda in mod placut nepoteii. Vino deci in perioada 1-4 iunie 2012 la Galeria Real Cluj-Napoca si vei avea ocazia sa vezi cel mai mare targ de cadouri destinat zilei internationale a copilului. Informatii suplimentare: office@amg-tech.ro sau 0744 639441
-
01.06.2012 10:00Pe locuri, fiti gata........KINDERLAND la Galeria Real Cluj-Napoca!
-
05.06.2012 16:00Versus Project Brasov – furnizor autorizat de formare profesionala, va invita sa accesati pachetul special de formare compus din doua cursuri autorizate CNFPA: Formator si Manager Proiect! Prin aceasta oferta speciala, Versus Project se adreseaza personalului angajat din institutii publice, care beneficiaza de un minim de experienta in aceste domenii si de aceea propune un program de curs intensiv, bazat pe experienta cursantilor.
-
09.06.2012 12:00Vintage Pub este gazda celui mai stralucitor targ de fashion al verii! Vino pe 9 si 10 iunie la Vintage Bijoux si simte-te in centrul atentiei! Chiar daca nu esti o fashion victim si iti place doar sa iti testezi imaginatia cu tot felul de tinute care mai de care mai colorate, mai nonconformiste, aici este targul tau de socializare! Invita-ti prietenele, fii cool, fii asa cum vrei!
-
18.06.2012Programul de training al anului 2010 in Romania Un model contemporan de comunicare creat de Dr Taibi Kahler,?introdus in Romania de John Parr, MSc, si predat de Dragos Bucurenci Process Communication® este o teorie a personalitatii si un model contemporan de comunicare care te invata cum sa te faci ascultat si placut, nu doar auzit de ceilalti.
- Toate evenimentele







Comentarii la "Realitatea TV, amendată pentru încălcarea dreptului la imagine al Elenei Udrea"
bine le-a facut....realitatea trebuie ingropata....se stie ca sustine numai psd si pe mascariciu de ponta, care n-ar exista daca nu l-ar baga astia in seama...